Zdarma knihovna

Nejlepší knihy mnoha formátů

Stáhnout Dyskalkulie el.publikace Pdf Zdarma [ePUB/MOBI]

Novák Josef


Dyskalkulie el.publikace


Jazyk: čeština
Cena: ZDARMA

Stáhnout knihy

Informace:

Format:pdf.djvu.epub.mobi.txt
fb2.ibooks.lit.kindle.mp3.ogg

Rok vydání: 2016


Přečtěte si online:1005
Získat knihu:111

V publikaci naleznete příručku Dyskalkulie – Metody rozvoje základních početních dovedností a 73 pracovních listů.
Elektronická publikace uceleně poskytuje základní informace o typech poruch a narušení matematických schopností a z toho plynoucích počtářských obtíží dětí ve škole. Pojednává podrobně o jejích projevech zejména v rovině pedagogické od základní až po střední školu, ale těžiště knihy spočívá především v popisu metodických postupů a jednotlivých cvičení, jak takové obtíže zmírnit nebo odstranit. Zcela nově je uspořádána sekvence na sebe navazujících kroků a odpovídajících cvičení, která důsledně respektuje názornost a vývojová stádia předpokladů dítěte pro matematiku a k nimž jsou potom zacíleně zvoleny odpovídající pracovní postupy a pomůcky. Tak je vyjádřen multidimenzionální a multisenzoriální přístup rozvíjení základních početních dovedností. Ideový základ zmíněných postupů vychází především z lurijovských principů. Vznik takto koncipované struktury jednotlivých metod a cvičení rovněž čerpá i z diagnostických a praktických zkušeností z péče o dyskalkulické žáky opírající se o metody a cvičení již dříve publikované (Kumorovitzová, M., Novák, J.: Nauč mě počítat. 1994, Novák. J.: Dyskalkulie – metodika rozvíjení základních početních dovedností. 1997, 2000). Za prezentovanými formami rozvíjení základních početních dovedností u dětí zejména s dyskalkulií je více než 20 let systematické práce v oblasti diagnostické i nápravné, 20 let ověřování tvarů pomůcek a způsobů jejích používání, upravování návazností jednotlivých cvičení tak, aby celá metodika tvořila jedinečný systém, vnitřně provázanou soustavu plně respektující individuální možnosti dítěte v matematice.
Podrobně jsou popsány pracovní postupy a vyobrazeny konkrétní používané pomůcky. Součástí publikace je i naprostá většina potřebných nározných pomůcek pro přímou práci s dítětem. Pro úspěšnou pomoc dětem podle doporučovaných metodických postupů je velmi žádoucí pracovat s trojrozměrnounázornou pomůckou Barevnéhranolky®, distribuovanou výhradně firmou TOBIÁŠ, Havlíčkův Brod, ČR.
Publikace je určena učitelům, odborným pracovníkům zejména ve školství, ale také rodičům, kteří jsou po jednotlivých krocích vedeni pracovními postupy.

Ceníky:

Dyskalkulie el.publikace.e-knihu (knihu) – (CZK-0.00Kr)


Dyskalkulie el.publikace.audioknihy MP3 – (CZK-0.00Kr)

Dyskalkulie el.publikace.pdf

Dyskalkulie el.publikace.epub

Přidání mnoha zkušeností a znalostí. Zde si můžete stáhnout speciální PDF knihu pro ePub Contemporary Dyskalkulie el.publikace. Na této stránce najdete knihy ve formátu PDF, Kindle, Ebook, ePub a Mobi. Samozřejmě, tento moderní dokument ke stažení Dyskalkulie el.publikace PDF knihy je velmi zajímavý. Nemusíte ji kupovat, protože jsme jej bezplatně stáhli zdarma. Stáhněte si Kindle zde nebo si stáhněte aplikaci Kindle pro čtení ZDARMA

TAGS:

Zdarma pdf Dyskalkulie el.publikace =PDF EPUB=;
Download Dyskalkulie el.publikace -DOC MOBI-;
Download Dyskalkulie el.publikace {MOBI PDF+};
Download kniha Dyskalkulie el.publikace MOBI Česky;
%Download% Dyskalkulie el.publikace ^kniha Česky^;
Zdarma e-kniha Dyskalkulie el.publikace !PDF DOC torrent;
e-kniha Download Dyskalkulie el.publikace TXT iPhone;
Stáhnout ebook Dyskalkulie el.publikace TXT pdf Česky;
e-kniha Download Dyskalkulie el.publikace KINDLE Slovensky;
Download kniha Dyskalkulie el.publikace DOC KINDLE Česky;
Stáhnout Přečíst Dyskalkulie el.publikace pdf EPUB;
kniha ebook Dyskalkulie el.publikace iPad Slovensky;
Zdarma e-kniha Dyskalkulie el.publikace TXT DOCX;
kniha ebook Dyskalkulie el.publikace MOBI ipad;
Online Zdarma Dyskalkulie el.publikace iPad AWZ Česky

Categories: kniha

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *