Zdarma knihovna

Nejlepší knihy mnoha formátů

Stáhnout Sen letící želvy Pdf Zdarma [ePUB/MOBI]

Eckhardtová Nora


Sen letící želvy


Jazyk: čeština
Cena: ZDARMA

Stáhnout knihy

Informace:

Format:pdf.epub.lit.ibooks.mobi.mp3
lrf.ogg.txt.rtf.doc

Rok vydání: 2018
Vydal: Kniha Zlín


Přečtěte si online:1112
Získat knihu:1010

Viktor pracuje v kině, má sklony k melancholii, trpí nespavostí a touží natočit film. Jeho žena Elena, optimistická učitelka jógy, potkává okouzlujícího muže. Oskar venčí cizí psy a sní o lásce. A mezitím tajemný Pan Z. ve své podzemní skrýši provádí věci, které se nesmí dostat na povrch. V magické atmosféře se rodí drama, které změní životy všech. Neotřelá kniha ukáže, jak je důležité umět odlišit kočku od psa, červenou od zelené a život od filmu.
Prahu děsí Prsteníčkový vrah, který si vybírá oběti mezi mladými ženami vždy podle stejného vzorce. Na pozadí děsivých zpráv o vraždách žije svůj běžný život Viktor, dramaturg kina Obzor, pro něhož jsou filmy posedlostí. Viktor má sklony k melancholii a nespavosti, zanedbává svou krásnou ženu Elenu a sní o tom, že jednoho dne natočí vlastní skvělý film. Elena, věčně optimistická učitelka jógy, má svého muže ráda, ale na jedné premiéře potká někoho, kdo ji zcela okouzlí. Do tajemné atmosféry příběhu vstupuje Oskar, kuchař, který ve volném čase venčí cizím lidem psy a má s nimi zjevně své záměry. Zatímco Viktor žije kinem a filmy, Elena se mu vzdaluje, aniž by si toho ve své zaslepenosti a posedlosti všiml. Pan Z. zatím ve své podzemní skrýši provádí věci, které se nesmí dostat na povrch, počet nevysvětlitelných vražd narůstá a vztahy se komplikují. Viktorovi se přestává dařit v práci a někomu hrozí násilná smrt. V magické atmosféře plné snů, nadějí ale také osobních selhání, podvodů a provinění se rodí drama, které změní životy všech. Neotřelá kniha o tom, jak je důležité umět odlišit (Schrödingerovu) kočku od psa, červenou od zelené a život od filmu. A také román o lásce a o tom, jaké to je, když o ni člověk přijde.

Ceníky:

Sen letící želvy.e-knihu (knihu) – (CZK-0.00Kr)


Sen letící želvy.audioknihy MP3 – (CZK-0.00Kr)

Sen letící želvy.pdf

Sen letící želvy.epub

Přidání mnoha zkušeností a znalostí. Zde si můžete stáhnout speciální PDF knihu pro ePub Contemporary Sen letící želvy. Na této stránce najdete knihy ve formátu PDF, Kindle, Ebook, ePub a Mobi. Samozřejmě, tento moderní dokument ke stažení Sen letící želvy PDF knihy je velmi zajímavý. Nemusíte ji kupovat, protože jsme jej bezplatně stáhli zdarma. Stáhněte si Kindle zde nebo si stáhněte aplikaci Kindle pro čtení ZDARMA

TAGS:

Zdarma pdf Sen letící želvy =PDF EPUB=;
Online+ Sen letící želvy EPUB Česky;
Download Sen letící želvy {MOBI PDF+};
*Stáhnout ebook * Sen letící želvy MOBI Česky;
^Stáhnout^ Sen letící želvy ^kniha Česky^;
Download kniha Sen letící želvy @iBook iPad;
e-kniha Download Sen letící želvy PDF Česky;
Zdarma e-kniha Sen letící želvy TXT pdf Česky;
Stáhnout Přečíst Sen letící želvy KINDLE Slovensky;
Stáhnout Online Sen letící želvy DOC KINDLE Česky;
Online Zdarma Sen letící želvy pdf EPUB;
Stáhnout Online Zdarma Sen letící želvy iPad Slovensky;
Zdarma e-kniha Sen letící želvy TXT DOCX;
[Stáhnout Online Zdarma] Sen letící želvy PDF Česky;
Stáhnout Sen letící želvy iPad AWZ Česky

Categories: kniha

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *