Zdarma knihovna

Nejlepší knihy mnoha formátů

Stáhnout Rodinné tajemství Pdf Zdarma [ePUB/MOBI]


Rodinné tajemství


Jazyk: čeština
Cena: ZDARMA

Stáhnout knihy

Informace:

Format:epub.pdf.mobi.fb2
ibooks.txt.lit.doc.djvu

Rok vydání: 2015
Vydal: Triáda


Přečtěte si online:1001
Získat knihu:1004

Jeroen hledá u babičky na půdě odložené věci, které by mohl prodávat na Královský den. Mezi krámy najde babiččina alba s výstřižky z doby války. Dozví se, že za druhé světové války se v jeho rodině staly věci, o kterých se vždycky mlčelo. Když pak jde Jeroen 4. května na tradiční tryznu za válečné oběti, objeví něco překvapivého…
Komiksový kreslíř Eric Heuvel se v roce 2001 rozhodl studovat učitelství dějepisu. Školu sice neukončil, ale vytěžil z ní inspiraci ke své další kreslířské práci.
Ke komiksu Rodinné tajemství nabízíme českým čtenářům v elektronické verzi zdarma ke stažení pracovní sešit pro střední školy. Středoškolští učitelé v něm najdou vhodný podklad pro soustavné promyšlení komiksových příběhů. Studenti se s jejich pomocí naučí v historickém kontextu chápat, co je to holocaust. Poznají, jak žili civilní obyvatelé ve vyhrocené válečné situaci. Uvidí, že lidé zaujímali různé postoje a vystupovali v odlišných rolích: někdo byl obětí, jiný obětem pomáhal, další se přiklonil k okupantům a jiný zůstával jakoby nezúčastněným divákem. Studenti se budou pomocí úkolů v pracovních sešitech snažit pochopit motivace pro tyto postoje, seznámí se s dilematy, která museli lidé za války řešit. Budou vedeni k tomu, aby pochopili, co je to diskriminace, genocida či jak lidské rozhodování ovlivňují předsudky. Naučí se vnímat rozdíl mezi totalitním (nacistickým) a demokratickým společenským zřízením. Při převodu pracovních sešitů do češtiny byla zohledněna česká historie.
Eric HEUVEL (* 1960) zahájil kariéru komiksového kreslíře v roce 1986 sérií Avonturen van January Jones (Dobrodružství January Jonesové) podle scénáře Martina Lodewijka. Stylem svých kreseb, označovaným jako „čistá linka“, navázal na Belgičana Hergého, autora Tintinových dobrodružství, a velmi rychle se stal populárním i za hranicemi Nizozemska. Příběh pilotky January Jonesové vyšel v řadě evropských zemí, na Východ přes železnou oponu ale nepronikl. U nás Heuvela poznáváme až dnes, prostřednictvím jeho pozdějších autorských komiksů o druhé světové válce Rodinné tajemství (De Zoektocht, 2003) a Hledání (De Ontdekking, 2007, český překlad připravujeme k vydání).

Ceníky:

Rodinné tajemství.e-knihu (knihu) – (CZK-0.00Kr)


Rodinné tajemství.audioknihy MP3 – (CZK-0.00Kr)

Rodinné tajemství.pdf

Rodinné tajemství.epub

Přidání mnoha zkušeností a znalostí. Zde si můžete stáhnout speciální PDF knihu pro ePub Contemporary Rodinné tajemství. Na této stránce najdete knihy ve formátu PDF, Kindle, Ebook, ePub a Mobi. Samozřejmě, tento moderní dokument ke stažení Rodinné tajemství PDF knihy je velmi zajímavý. Nemusíte ji kupovat, protože jsme jej bezplatně stáhli zdarma. Stáhněte si Kindle zde nebo si stáhněte aplikaci Kindle pro čtení ZDARMA

TAGS:

Online pdf Rodinné tajemství MOBI TXT E-kniha;
Zdarma Rodinné tajemství -DOC MOBI-;
Download Rodinné tajemství {MOBI PDF+};
Download kniha Rodinné tajemství MOBI Česky;
^Stáhnout^ Rodinné tajemství ^$DOC iBook^;
Zdarma e-kniha Rodinné tajemství !PDF DOC torrent;
e-kniha Download Rodinné tajemství PDF Česky;
Přečíst Online Rodinné tajemství FB2 EPUB;
kniha ebook Rodinné tajemství KINDLE Slovensky;
Download kniha Rodinné tajemství DOC KINDLE Česky;
Online Zdarma Rodinné tajemství pdf EPUB;
Stáhnout Online Zdarma Rodinné tajemství TXT e-book pdf;
Přečíst Online Rodinné tajemství pdf Slovensky;
\e-kniha Download\ Rodinné tajemství ePub pdf Slovensky ;
[e-kniha Download] Rodinné tajemství EPUB AppStore pdf

Categories: kniha

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *