Zdarma knihovna

Nejlepší knihy mnoha formátů

Stáhnout Proč jsme tady 3 Pdf Zdarma [ePUB/MOBI]

Lysoňková Jana


Proč jsme tady 3


Jazyk: čeština
Cena: ZDARMA

Stáhnout knihy

Informace:

Format:pdf.epub.lit.ibooks.mobi.mp3
lrf.ogg.txt.rtf.doc

Rok vydání: 2014


Přečtěte si online:555
Získat knihu:1003

V mém třetím díle „Proč jsme tady 3“, naleznete nové náhledy a poznání, abyste mohli bez jakýchkoliv obav vstoupit do páté dimenze Zlatého věku, neboť nové zrození nám otevřelo vesmírnou bránu, abychom bez obav vstoupili a připojili se tak k prastaré moudrosti k ostatním světům. Píši Vám zde postup událostí, kterými procházíme, pod jakými silami se události odehrávají. Popisuji Vám zde i ochrany, které pomůžou načerpat láskyplnou energii našich ochránců, andělů a živlových bytostí, abychom se spojili v jeden celek – tedy v jedno světlo. Máte zde ukázky znamení zvěrokruhu, proč jste se v nich zrodili a co máte jako ponaučení přijmout pro další zrod, učení a vyzrálost Vaší duše. Opět se vracím v krátkých povídkách, v kterých naleznete ponaučení a význam. Zmiňuji se i o andělských ochráncích, které můžete požádat o, samozřejmě prosbou a poděkováním, pro svoji pomoc a život.
V mých knihách Vám popisuji události, kterými všichni procházíme, aby jste dokázali pochopit svoji nynější reinkarnaci za fyzickou zemskou dimenzi – tedy příchod Vašich duší na Matku Zem. Ve všech třech dílech naleznete cenné poznatky, ponaučení i rady, které Vám dokážou pomoci zvládnout jakýkoli úkol dané reinkarnace, abyste zvládli svoji duchovní cestu duše, kterou máte kráčet a abyste dospěli k vyšší své duchovní vyzrálosti a postupovali na své čisté láskyplné cestě, protože každá duše má svůj duchovní stupeň moudrosti, inteligence a tím by měl přispět k znovu vytvoření čistého věku našeho světa, tedy vývoje národů do budoucnosti naší drahé Matce Zemi.
S úctou Vaše Jana Lysoňková.

Ceníky:

Proč jsme tady 3.e-knihu (knihu) – (CZK-0.00Kr)


Proč jsme tady 3.audioknihy MP3 – (CZK-0.00Kr)

Proč jsme tady 3.pdf

Proč jsme tady 3.epub

Přidání mnoha zkušeností a znalostí. Zde si můžete stáhnout speciální PDF knihu pro ePub Contemporary Proč jsme tady 3. Na této stránce najdete knihy ve formátu PDF, Kindle, Ebook, ePub a Mobi. Samozřejmě, tento moderní dokument ke stažení Proč jsme tady 3 PDF knihy je velmi zajímavý. Nemusíte ji kupovat, protože jsme jej bezplatně stáhli zdarma. Stáhněte si Kindle zde nebo si stáhněte aplikaci Kindle pro čtení ZDARMA

TAGS:

Zdarma pdf Proč jsme tady 3 =PDF EPUB=;
Download Proč jsme tady 3 -DOC MOBI-;
Online Zdarma Proč jsme tady 3 {MOBI PDF+};
*Stáhnout ebook * Proč jsme tady 3 &TXT iBook&^;
%Download% Proč jsme tady 3 ^$DOC iBook^;
Zdarma e-kniha Proč jsme tady 3 iPhone Česky;
e-kniha Download Proč jsme tady 3 PDF Česky;
Přečíst Online Proč jsme tady 3 TXT pdf Česky;
e-kniha Download Proč jsme tady 3 pdf iPhone;
Download kniha Proč jsme tady 3 iPhone MOBI;
Online Zdarma Proč jsme tady 3 e-book Slovensky;
kniha ebook Proč jsme tady 3 iPad Slovensky;
Stáhnout Proč jsme tady 3 TXT DOCX;
\e-kniha Download\ Proč jsme tady 3 ePub pdf Slovensky ;
Online Zdarma Proč jsme tady 3 EPUB AppStore pdf

Categories: kniha

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *