Zdarma knihovna

Nejlepší knihy mnoha formátů

Stáhnout Noční škola Pdf Zdarma [ePUB/MOBI]

Wiseman Richard


Noční škola


Jazyk: čeština
Cena: ZDARMA

Stáhnout knihy

Informace:

Format:pdf.epub.lit.ibooks.mobi.mp3
lrf.ogg.txt.rtf.doc

Rok vydání: 2014
Vydal: Emitos


Přečtěte si online:665
Získat knihu:111

Britský vědec, spisovatel a popularizátor vědy Richard Wiseman představuje novou vědu o spánku: přehledně uspořádaný soubor nejnovějších vědeckých poznatků o spánku, jeho důležitosti a nebezpečích spojených s jeho nedostatkem. Upozorňuje na to, že špatný spánek negativně ovlivňuje mezilidské vztahy, snižuje produktivitu práce, výrazně zvyšuje riziko vzniku vysokého krevního tlaku, rakoviny, cukrovky a obezity. Především však čtenářům nabízí řadu ověřených metod umožňujících každému dobře a dostatečně se vyspat a v nejlepším případě se stát skutečným „superspáčem“ – přeborníkem ve spaní, který se každou noc dobře vyspí, je schopen usnout, kdy se mu zachce, probouzí se svěží a má spoustu sladkých snů. Tato pozoruhodná schopnost vytěžit z noci maximum činí ze „superspáčů“ skutečně šťastné, úspěšné a zdravé lidi.
Richard Wiseman přednáší na University of Hertfordshire, zabývá se řadou témat, mezi něž patří štěstí, sebezdokonalování osobnosti, iluze a přesvědčování. Jeho práce byly publikovány v řadě špičkových vědeckých časopisů. Wisemanovy knihy byly přeloženy do více než třiceti jazyků. Patří mezi ně The Luck Factor; Quirkology; Paranormality; 59 vteřin a Rip It Up. Richard Wiseman přednáší pro nejrůznější organizace po celém světě včetně britské Královské společnosti, Švýcarského ekonomického fóra a Googlu. Na jeho experimentech s masovou účastí participovaly více než dva miliony lidí. Působí jako kreativní konzultant TV seriálů Bořiči mýtů a Mentalista.

Ceníky:

Noční škola.e-knihu (knihu) – (CZK-0.00Kr)


Noční škola.audioknihy MP3 – (CZK-0.00Kr)

Noční škola.pdf

Noční škola.epub

Přidání mnoha zkušeností a znalostí. Zde si můžete stáhnout speciální PDF knihu pro ePub Contemporary Noční škola. Na této stránce najdete knihy ve formátu PDF, Kindle, Ebook, ePub a Mobi. Samozřejmě, tento moderní dokument ke stažení Noční škola PDF knihy je velmi zajímavý. Nemusíte ji kupovat, protože jsme jej bezplatně stáhli zdarma. Stáhněte si Kindle zde nebo si stáhněte aplikaci Kindle pro čtení ZDARMA

TAGS:

Download Noční škola MOBI TXT E-kniha;
Online+ Noční škola -DOC MOBI-;
_Stáhnout_ Noční škola {MOBI PDF+};
Online Zdarma Noční škola &TXT iBook&^;
%Download% Noční škola ^$DOC iBook^;
Stáhnout Online# Noční škola @iBook iPad;
Online Zdarma Noční škola TXT iPhone;
Stáhnout ebook Noční škola TXT pdf Česky;
e-kniha Download Noční škola KINDLE Slovensky;
Stáhnout Online Noční škola DOC KINDLE Česky;
Online Zdarma Noční škola pdf EPUB;
Stáhnout Online Zdarma Noční škola TXT e-book pdf;
Zdarma e-kniha Noční škola pdf Slovensky;
[Stáhnout Online Zdarma] Noční škola MOBI ipad;
Stáhnout Noční škola EPUB AppStore pdf

Categories: kniha

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *